Založit webové stránky nebo eShop
ZÁPASY

ZÁPASY A TURNAJE.

16.8.14 MU  FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram  1  :  7 (0 : 4) Janota 3x,Čížek 2x, Böhm, Čejda

24.5.14 MU  Graffin Vlašim  -  1.FK Příbram  0  :  14 (0:9)  Jílek 3, Čejda 2, Anýž 2, Smetana 2, Číížek, Belej, Mezera, Puchmertl, vlastní

20.5.14 MU  1.FK Příbram  -  FC Rokycany  15  :  1 (6:1)  Čížek 3, Belej 3, Janota 2, Čejda 2, Nezník, Smetana, Anýž, Jílek, Šíma

11.5.14 MU   FC Písek  -  1.FK Příbram  1  :  9  (1:4)  Janota 2, Jílek 2, Čížek, Anýž, Čejda, Šíma, Puchmertl

Výsledek odpovídá stavu na hřišti, krásné kombinace dobře zakončené. Výborný výkon od všech.

02.5.14 MU  1.FK Příbram  -  Dynamo Č.Budějovice  4  :  2  (3:1)  Belej 3x, Janota

Zaslouženě otočený výsledek, když jsem od 2´ prohrávali. Ve střední fázy utkání jsme dominovali a vsítili 4 branky. Na konci nám rychle ubývali síly, ale soupeři už jsme nedovolili utkání zdramatizovat. Po velmi dobrých výkonech v posledních dvouch zápasech jsme se usadili na druhém místě tabulky.

26.4.14 MU  AC Sparta Praha  -  1.FK Příbram  2  :  3 (1:1)  Šíma 2x, Čejda

Velmi těžký zápas, byl v prvním poločase vyrovnaný, oba goly padly po rohových kopech. V druhém poločase byl soupeř lepší, neproměnil dvě jasné šance. V posledních deseti minutách jsme hru vyrovnali a po krásné individuální akci Fandy, Mára proměnil penaltu. Třetí gol dal dobře hrající David. Minutu před konce jsme inkasovali po chybě na levé straně. Celkově by zápasu asi slušela remíza. Klukům děkuji za bojovnost a dobré individuální výkony.

22.4.14 MU  1.FK Příbram  -  Tatran Prachatice  1  :  2  Skalička

Podcenění soupeře se nevyplatilo. Tragický první poločas, v druhém jsme soupeře nepustili za polovinu, ale spousta neproměněných šancí nás stála tento zápas.

17.4.14 PU  Skonto Riga - 1.FK Příbram   1 : 2  (0:2)  Šíma 2

13.4.14  MU   TJ Kunice  -  1.FK Příbram  0  :  8  Góly: Belej 3, Smetana 2, Janota 2, Mezera

Zápas na jednu branku, otázkou bylo kolik šancí proměníme.

05.4.14 MU  1.FK Příbram  -  Bohemians 1905  1  :  2  Góly: Šíma

Mnoho neproměněných šancí (i penalta), krásný gol soupeře a na závěr smolně inkasovaná branka.

30.3.14 MU   SK Benešov  -  1.FK Příbram   1  :  3   Góly: Šíma 2, Čížek

Za krásného počasí jsme nepochopitelně hráli na hrozné UMT. Soupeř zdržoval, nechtěl hrát a úporně bránil. Moc fotbalové krásy zápas nepřinesl.Kluci se trápili a doslova ubojovali vítězství.

26.3.14  PU   1.FK Příbram  -  Dinamo Minsk   4  :  0   Góly: Hušek 2, Belej, Ptáček

23.3.14  PU   1.FK Příbram U15,U14  -  Espoo (Finsko) U15  1  :  3   Góly: Čížek

22.3.14  MU   SK Slávia Praha  -  1.FK Příbram  0  :  5  Góly: Šíma 2, Puchmertl, Mezera, Belej

Zápas jsme naprosto ovládli, soupeř téměř nepřekročil polovinu hřiště a jen 5 golů v jejich síti bylo pro Slavii milosrdné.

15.3.14  MU   1.FK Příbram  - FK Jindřichův Hradec  6  :  0  Góly: Janota 2, Sirotek, Čížek, Šíma,  Puchmertl

Po slabším prvním poločase, jsme se zlepšili a soupeře přehráli.

09.3.14  PU    AC Sparta Praha  -  1.FK Příbram  2  :  2  Góly: Belej, Sirotek

02.3.14  PU   Jablonec - 1.FK Příbram  0  :  6  Góly: Belej 4, Čejda, Nezník

23.2.14  PU   1.FK Příbram - Dynamo Č.Budějovice 2  :  2  Góly: Smetana, Janota

16.2.14  PU  1.FK Příbram - Meteor Tábor   6  :  1     Góly: Janota 3, Šíma 1, Belej 1, Skalička 1